Food Brothers ikona příbor

Eventy na klíč

Hoďte všechny starosti
s vaší akcí na nás

Náš tým má za sebou několik akcí a stovky spokojených klientů. Pořádáme eventy různých druhů a velikostí. Máme nápady pro malé skupiny i velké korporace. Pomůžeme zajistit konání firemní akcí, soukromých eventů, obecních slavností a dalších eventů.

Jsme tým zkušených eventových nadšenců, kteří rádi vytváří originální akce. Pomůžeme vám na vaší akci zajistit doprovodný program, doplňkové služby a také zajistit výstupy z akcí pro zachování vzpomínek.


Eventy na klíč

Doprovodný program

Co by to bylo za akci bez doprovodného programu!

Spolupracujeme s řadou umělců, jejichž vystoupení vám rádi zprostředkujeme. Doporučíme vám interprety, kteří se svou produkcí nejlépe zapadnou do celkového kontextu konkrétní akce a jejichž finanční nároky budou odpovídat vašim finančním možnostem.

Eventy na klíč - doprovodný program Food Brothers

Na váš event zajistíme:

Z

Moderátor

Pobavení vašich hostů a vedení akce zajistí profesionální moderátor, kterého vám doporučíme.

Z

Hudební vystoupení

Zajistíme hudební podkres, zpěváka nebo kapelu, kteří rozproudí vaše hosty tak, že na vaši akci dlouho nezapomenou.

Z

Zábavná show

Chcete během akce své hosty pobavit? Domluvíme taneční nebo divadelní vystoupení, one man show, virtuální realitu a spoustu dalšího.

Z

Sportovní aktivity

Nechte své hosty během akce vyzkoušet netradiční sportovní aktivity, během kterých se rozhodně nebudou nudit. Indoor curling, laserová střelnice na biatlon, lukostřelba, cornhole a další možnosti.

Z

Fotobudka

Zrealizujeme zábavnou vzpomínku na událost pro vaše hosty, kteří si odnesou vytištěnou momentku s vtipnými rekvizitami dle vašeho gusta.

We are Photobox (YouTube)

Eventy na klíč

Další nabízené služby

Potřebujete zvládnout organizaci firemní akce a přitom normálně pracovat a fungovat? Pro vaší akci vám dokážeme zajistit i tyto další služby.

Další nabízené služby Food Brothers

Další služby, které vám zajistíme:

Z

Ozvučení akce

Hledáte profesionální ozvučení vaší akce pro firemní konferenci nebo jinou společenskou událost? Každá akce si zaslouží kvalitní ozvučení a profesionální přístup, najdeme pro vás nejlepší řešení.

Z

Osvětlení akce

Doporučíme vám spolupracující agenturu, která se zabývá osvětlením nejrůznějších akcí a která udělá maximum pro to, aby vaše akce byla provedena kvalitní a nápaditou prací.

Z

Koordinace služeb

Užijte si vaši akci bez starostí. V osobě koordinátora naleznete řešení bezpečnostních, zdravotních nebo úklidových problémů. Zajistíme vám komunikaci se složkami IZS před akcí i v průběhu akce.

Z

Pořadatelská služba

Kontrola vstupů, kontrola dodržování pravidel akce, informační služba pro návštěvníky akce. To je jen krátký výčet toho, co pro vás pořadatelská služba dokáže zajistit.

Z

Zdravotnická asistence

Zajistěte na svou akci péči zdravotníků, záchranářů nebo lékařů. Plně vybavený a kvalifikovaný personál může být doplněn o sanitní vozidla.

Z

Úklid

Čistota na akci utváří z velké části dojem návštěvníka z akce. Zajistíme vám sběr a odnos odpadků, úklid toalet nebo pomoc se stavbou a bouráním areálu akce.

Z

Bezpečnostní agentura

Ostraha osob a majetku během akce. Zajistíme hlídku čehokoliv, co vás napadne.

Z

Požární hlídka

Zajištění požárního dozoru vyplývá pořadatelům akcí ze zákona. Pomůžeme vám ho zajistit.


Eventy na klíč

Výstupy z akcí

Uspořádat skvělou akci je věc jedna, mít na ni fantastickou vzpomínku je věc druhá. Zajistíme vám tvorbu výstupů, které jsou poté výborným reklamním prezentačním nástrojem. Propagovat je můžete na webových stránkách, sociálních sítích a může také sloužit jako pozvánka na další ročník pořádané akce.

Tvorba výstupů, reklama - Food Brothers

Další služby, které vám zajistíme:

Z

Fotograf

Zajistíme vám zkušeného fotografa, který z akce pořídí nezapomenutelné fotografie.

Z

Aftervideo

Uchovejte si pohyblivé vzpomínky z vaší akce.

Z

Grafika

Nechte si od nás zpracovat pozvánky, plakáty a reklamní bannery pro vaši akci.